Reklam Alanı

Ben de Özledim 1.Bölüm

Ben de özledim dizisi, sevenleriyle bu cuma 22:30'da buluşuyor. Ben de özledim dizisinin başrollerini Eski Leyla ile Mecnun dizisindeki nerdeyse aynı kadro tamamlamaktadır.Ali atay, Serkan keskin, Osman Sonant, kız başrollerinde ise Sera tokdemir, Ezgi çelik paylaşıyor. Ben de özledim dizisi  konusu olarak Leyla ile mecnun'dan farklıda olsa yine absurd komedi olucaktır. Konusu Leyla ile Mecnun olmasada, Leyla ile mecnun dizisi bittikten sonraki asıl karakterlerini canlandırcaklardır.Nasıl mı?

İşsiz kalan Ali atay, Serkan keskin, Osman sonant  işi ve ekibinden olunca hepsi yaşamakta güçlük çekerler.Grup tam ayrılırken Ali atay'ın yaptığı atakla grubu tekrar toplar.Bu arada dizisinin sloganıda belli olur. N'lur dağılmayın Lan! Ellerinde ise tek müzik ve grupları kalmıştır. Dizi de hem Leyla the Band'da çalcağını söylemiştik. Ama diziside asıl Leyla the Band yaşıcaktır.Leyla the band grubu çeşitli konserler verererek geçimini sağlarlar ve olaylar böylece gelişir.
 
Ben de özledim dizisi,  25 ekim cuma 22:30'da sevenleriyle buluşuyor. Ben de özledim dizisini canlı olarak sitemizden izliyebilirsiniz.
Bende Özledim 1.Bölüm

Reklam Alanı

Labels: , , , , ,Yorum Yap:

Bende Özledim fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır iletişim: Diziblog@hotmail.com
- -
Powered by Blogger.
Bende Özledim - Bende Özledim Dizisi - Bende Özledim İzle - Bende Özledim Son Bölüm İzle -